Rok se s rokem sešel a Brněnští závodníci se opět vydali na cestu do Olomouce, kde se vyhlašovala  anketa kanoista roku. Pro mě to byla premiéra a určitě od letoška jezdím pokaždé.

Z našeho oddílu byli nominovaní hned 4 lidé a to Gabča Satková, Marie Němcová, Marek Rygel a Adam Satke. My Martinu pořád bereme jako vlastní, takže určitě není od věci zmínit, že vyhrála v kategorii dospělých sjezdařů, kde se Marek umístil na třetím místě, a v celkovém hodnocení skončila druhá. Gabča byla druhá v kategorii juniorských slalomářů. My s Adamem jsme se sice neumístili, ale i tak jsme si akci moc užili. Hlavně když došlo na raut. Co si budem. O doprovodný program se postarali žáci a junioři z pořádajícího oddílu SKUP Olomouc. 

Definitivně jsme se i rozloučili s kategorií deblířů, i když budeme všichni doufat, že se snad vrátí jednou vrátí pod olympijské kruhy.

Byla to poslední akce definitivně uzavírající letošní sezónu a tak už se můžeme jen připravovat na tu další. Zrovna hned v pátek odjíždíme s Marťou a Adamem na soustředění do italského Livigna, tak se můžete těšit na další informace ze zákulisí.

 

Autor: Marie Němcova