Někteří členové oddílu bojovali o cenné nominační body na Trnávce, jiní sbírali první zkušenosti ve veřejném závodě ve slalomu v Zábřehu. Ti nejmladší ovšem rozhodně nezaháleli. První květnový „prodloužený „ víkend jsme se s nimi vypravili na Sázavu. Vody mnoho nebylo, což ale umožnilo sjetí prakticky celého úseku z Krhanic do Pikovic i úplným začátečníkům.

Druhý „prodloužený“ víkend jsme zůstali na Moravě. Třetí nejdelší řeka ČR má také co nabídnout. Kombinace různých úseků (Hanušovice, Bohdíkov, Postřelmov, Moravičany) vyhovovala všem. Kupodivu vody tu bylo dost, tak si každý našel své.

O plaváčky nouze nebyla. Jak první, tak i druhé soustředění vždy okusil vodu někdo jiný a slzičky byly na krajíčku. Rychlá záchranná akce však úsměv hned navrátila. Peřejnaté úseky byly pro trénink závěsů, přejezdů a náklonů jako dělané. Někdo si hezky pojezdil, někdo s hrůzou v očích projel rovně dolů. A abychom nezůstali jen na vodě, tak nám program hezky zpestřilo pálení čarodějnic a prohlídka nádherného hradu Bouzov s průvodcem Ohnivákem.