Náš první víkend po všech testech a pololetním vysvědčení jsme se rozhodli strávit dalším testováním, ale tentokrát mnohem namáhavějším! Na cestu jsme se vydali brzo ráno, protože jsme chtěli vyzvednout nově vyrobené lodě.

Poprvé jsme zastavovali u Rašnerovy dílny, která byla ukryta mezi opuštěnými továrnami. Karla jsme zrovna zastihli v pracovním obleku, tak nám rovnou mohl ukázat, jak pracuje na designu Božčiného singla. Zajímavé bylo, že pro svoji práci používal kopyta. Někteří z nás byli v takovéto dílně poprvé a tak jsme byli rádi, že se můžeme podívat, jak samotná výroba probíhá.  S úsměvem na tvářích jsme navázali jednu novou loď a pokračovali v pouti na základnu dalšího výrobce lodí Kick The waves.

Po chvíli čekání našel Adam klíče a my mohli kouknout dovnitř. Prošli jsme chodbou rovnou do garáže, kde byly uloženy naše lodě.

Pak už nás čekal jen Cooperův test na obrovském stadionu v Olomouci. Po dvanácti minutách utrpení jsme konečně doběhli. Ještě bez dechu jsme se vrhli na další disciplíny. Všechno jsme zvládli bez problému a na cestě domů do Brna panovala skvělá nálada, i když jsme všichni kašlali jako po krabičce cigaret.

Po tomhle začátku se těším na zbytek jarních prázdnin!

Autor: Bořek Bergmann