Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!!!

Taky jste potkali spousty lidí a přátel, kteří vám rychle popřáli a zase utíkali dohánět vánoční resty a nákupy? 

Přesně z tohoto důvodu se v Brně na loděnici zavedla tradice, kterou si vymysleli sami závodníci. Každý rok se pravidelně scházíme okolo 10 hodiny ráno na Veslařské ulici na naší základně.

Je velmi potěšující, že od roku 2012, (kdy se na loděnici ukázali pouze Satkáči), se účast rapidně zvedá.

Teď to vezmu pěkně popořadě, jak naše dopoledne probíhalo. Sešli jsme se tedy kolem 10 hodiny. Mladí závodníci popadli své lodě a jeli se projet. Rodičové si pak sedli do raftu a také vyrazili. Bohužel jsme při nafukování raftu zapomněli uzavřít ventilky, a jakmile byl raft na vodě a plně obsazen, začal také klesat ke dnu. Naštěstí všichni byli velmi pohotoví a tak až na mokré nohavice dopadlo vše v pořádku a přeci jenom vypluli na krátkou projížďku.

Letošní rok bylo v plánu přichystat nějaké netradiční soutěže, o co se postarali Adam s Martinou. Na všechny zúčastněné byly nachytány všelijaké úkoly. Běh se svázanými nohami, poznávačka předmětů, kliky a vědomostní soutěže se ale zdály úspěšné. Doprovodným programem bylo ochutnávání jednohubek, chlebíčků a cukroví.

Vánoční shon jsme tedy úspěšně překonali, protože jsme skončili až po 12 hodině, kdy už všechny obchody zavřely. My všichni mohli jet domů, být s rodinou, kouknout na nějakou pohádku, a ti z nás, kteří nečekali na zlaté prasátko si dali i záchranný oběd.

A úplným závěrem bychom chtěli popřát klidné Vánoce, pohodový vstup do nového roku a doufáme, že nám stále budete fandit a třeba vánoční dopoledne 2018 strávíte s námi na loděnici.

Za celý klub KK Brno třikrát Ahoj, ahoj, ahoj!!!