Vzhledem k blížícímu se mistrovství jsme se do místa konání vydali s předstihem už v pátek, abychom přivykli tamní proudící vodě. Začali jsme tréninkem slalomové trati na sobotní závod ve slalomu. Po polední přestávce následoval trénink na nedělní sjezdový závod. Jak se nakonec ukázalo, závod měl začínat až 200 metrů před vlastním kanálem, a tak nás před nejobtížnějším úsekem čekala opravdu vysilující rovinka.

Páteční večer jsme končili s pocitem, že máme opravdu natrénováno a do postele jsme šli docela unavení. V sobotu závod začal tradičně v 10 hodin. V kategorii C1muži jsme měli zastoupení pouze Ondrou Hoškem. Bohužel se mu jízda moc nepovedla a dostal 50 trestných vteřin za neprojetí branky. Touto penalizací se posunul až na 22. místo. Ondra startoval taky v kategorii K1 muži, kde se mu dařilo už mnohem lépe. S jedním dotekem a výborným časem skončil celkově na 15 místě.  

V této kategorii jsme měli ještě Valentina Todarella ( 33. místo ) a Adama Satkeho ( 40 místo ). O něco hůře skončil Kuba Sosnar a Ondra Muzikant, kteří inkasovali 50 trestných vteřin. Závod hlídek se bohužel nepovedl a s penalizací 100 trestných vteřin za neprojetí 2 branek jsme nemohli myslet na dobré umístění.  

Pokračováním sobotního slalomu byl nedělní sjezd, ve kterém se nám dařilo už mnohem lépe. Kuba Sosnar zajel opravdu perfektně a obsadil v kategorii mladšího dorostu výborné 1.místo. O 3 vteřiny pomaleji jel náš závodník Valentino Todarello, který skončil celkově 8. Ondra Muzikant skončil jako dorostenec mladší na 4 místě, Ondra Hošek na místě 15 a Adam Satke na místě 18.  

Jako v sobotu následoval nedělní závod družstev, ve kterém startoval Kuba Sosnar, Váleček a Ondra Muzikant. V první jízdě bohužel Kuba Sosnar „ eskymoval “, ale naštěstí svoji ztrátu dohnal v druhé jízdě. 

Bohužel ale na vítězné družstvo ztrácela naše hlídka 4 vteřiny. Avšak po následné diskvalifikaci vítězného družstva z Olomouce z důvodu malé váhy lodi skončili naši kluci nakonec na 1. místě.