Na této stránce je zveřejněna termínová listina našeho kanoe klubu na rok 2019.

24. prosinec, den, na který se spousta lidí těší celý rok. Obnáší spoustu lásky, vánoční pohody, dobré nálady, dárečků a někdy dokonce i sníh. O tom by se toho dalo napsat opravdu spousta, ale upoutali bychom tak vaši pozornost něčím, co vůbec není cílem tohoto článku. A tak se vrhneme rovnou k věci.

Rok se s rokem sešel, a tak v tomto předvánočním období nastal čas vydat se na běžkařské soustředění do italského Livigna.

Místní vysokohorské podmínky zde slibují nejen čerstvý vzduch, ale hlavně sníh, bez kterého běžkování moc nejde.

Po mnohahodinové cestě jsme unavení sice byli, ale sněhové nadílce nešlo dlouho odolávat. A tak jsme se šli na chvíli proběhnout.

 

Rok se s rokem sešel a Brněnští závodníci se opět vydali na cestu do Olomouce, kde se vyhlašovala  anketa kanoista roku. Pro mě to byla premiéra a určitě od letoška jezdím pokaždé.

Z našeho oddílu byli nominovaní hned 4 lidé a to Gabča Satková, Marie Němcová, Marek Rygel a Adam Satke. 

V letošním roce si naše bývalá členka Martina Satková si z Mistrovství světa ve švýcarském Muotathalu přivezla celkem 7 medailí, což je určitě neuvěřitelný výsledek...a díky tomu byla nominována do prestižní ankety World Paddle Awards 2018.

No nebudeme chodit kolem horké kaše. Pokud máš asi 30 vteřin času a rád bys ji podpořil, rozklikni odkaz a dole pod článkem klikni na černý palec, abys ji napomohl získat toto ocenění .