Každá akce začíná tím, že Šaman určí čas odjezdu a my si podle toho domluvíme sraz. Podobně tomu bylo i tentokrát. Ve čtvrtek jsme se s Gabčou domluvili, že se na loděnici potkáme okolo čtvrt na osm, abychom v klidu navázali lodě, sbalili věci a v osm mohli společně s Veselákama odjet do Troje na další ČP ve slalomu.

Někteří členové oddílu bojovali o cenné nominační body na Trnávce, jiní sbírali první zkušenosti ve veřejném závodě ve slalomu v Zábřehu. Ti nejmladší ovšem rozhodně nezaháleli. První květnový „prodloužený „ víkend jsme se s nimi vypravili na Sázavu. Vody mnoho nebylo, což ale umožnilo sjetí prakticky celého úseku z Krhanic do Pikovic i úplným začátečníkům.

Tento víkend se konaly dva z šesti závodů, které určí, kdo z juniorů i dospělých vytvoří reprezentační tým. Tentokrát se závodilo na Čeňkově Pile.

Po dlouhé době můžu zase napsat, že jsme vyjeli už v pátek ve dvě. To není nic tak výjimečného a začíná tím většina článků, ovšem konečně je opravené klubové auto a my jsme tak na Kamenici vyjeli už vlastním. Cestou jsme museli ještě dovazovat lodě, ale naštěstí žádná neuletěla. Ubytovali jsme se v Penzionu Filoun, kde jsme se rozptýlili hraním pinecu, stolního fotbálku, házením šipek a sledováním televize, kterou spousta našich závodníků doma nemá. Realitě o tom, co nás čeká, jsme však neunikli a před spaním jsme si místo hororu pustili...

Přiložený dotazník slouží k plánování akcí během letošních prázdnin.

Program je předběžný a bude upraven podle skutečného zájmu.

Je nutné dodržet termín zaslání vyplněného dotazníku.

Přehled činnosti o prázdninách 2018.xlsx

Přehled činnosti o prázdninách 2018.pdf